Facebook

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otomatik davranış notu girme

#1
Star 
E-Okula otomatik olarak öğrencilerin davranış notlarını girebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit.

1- E-Okula giriş yapın.

2-Davranış notu gireceğiniz bölüme girin.

3-Davranış notu gireceğiniz sınıfı seçin.

4- Sınıf açıldıktan sonra liste üzerinde kaç tane kayıt olduğu yazılıdır. Bu kayıt listesindeki sınıf mevcudunu aşağıdaki kodda mevcut sayısı yazan yere yazın.

5- Kodun tamamını kopyalayın ve Explorer adres çubuğuna yapıştırın ve Enter tuşuna basın. İşlem tamam. Ekteki kodu yapıştırmanız yeterli.

İki tane kod bulunmaktadır.

I. Kod öğrencilere rast gele 4 ve 5 notunu verir.

II.Kod öğrencilerin tamamına 5 notunu verir.

1. kod: Bu kod sınıfın tamamına restgele 4 veya 5 olacak şekilde davranış notu verir. Eğer davranış notlarını 3 veya 4 olacak şekilde otomatik dağıtmak istiyorsanız aşağıdaki kodda 4 yazan yere 3 yazın. Bu kodların diğer varyasyonları da mümkün. Eğer davranış notlarını 2-3 olarak dağıtmak istiyorsanız aşağıdaki kodda 4 yazan yeri silip 2 yazın. Yani 4 yazılan yere siz hangi sayıyı verecek olursanız o sayıyı ve bir üstünü otomatik olarak ekleyecektir.

PHP Kod:
javascript: var mevcut=25;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" xxi "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=Math.round(Math.random())+4;}};void(0); 

2.kod: Sınıfın tamamına 5 notu vermek için: Yapmanız gereken aşağıdaki kodun tamamını adres çubuğuna yapıştırmak ve mevcut=20 yazan yere sınıf mevcudunu girmek… Ardından ENTER^’e basın. İşlem tamam herkese 5… Eğer herkese 4 veya diğer sayıları vermek istiyorsanız 5 olan kısmı kendi isteğinize göre değiştirip enter a basabilirsiniz.
PHP Kod:
javascript: var mevcut=20;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl" xxi "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0
NOT: Kodu adres cubuğuna yapıştırınca javascript kısmı yapıştırılmıyor ise javascript : kısmını elinizle yazınız.
Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni
Dağı tanıyan, nasıl tanımaz uçurumu? Madem ki yükseliş var, iniş olmaz olur mu?
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Otomatik iş günü takvimi programı Admin 0 815 11-02-2013, Saat:11:43 PM
Son Yorum: AdminKonu Açıklaması

Şu anda Otomatik davranış notu girme dosyasını inceliyorsunuz. Otomatik davranış notu girme dokümanını sitemizden ücretsiz ve üye olmadan indirebilirsiniz. Otomatik davranış notu girme dokümanı 11-02-2013, Saat:11:43 PM tarihinde sitemize eklenmiştir. Otomatik davranış notu girme dosyası sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimdeposu.net sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş dosyalar sitemizde alıntıdır. Otomatik davranış notu girme dokümanı her sene güncellenecektir. Otomatik davranış notu girme indir, Otomatik davranış notu girme yükle, Otomatik davranış notu girme örneğiHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Yukarı Git
İletişim | Eğitim Deposu | | Arşiv | RSS Beslemesi