Facebook

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014

#1
2014 2015 Eğitim Öğretim yılı ek ders karşılığı ücretli öğretmenlik başvuruları başlıyor. Ücretli öğretmenlik başvuru tarihleri il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri bazında farklılıklar gösterebilmektedir. Ücretli öğretmenlik başvuru yapacak olan öğretmenlerin ilgili duyuruları başvuru yapacağı il ya da ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü internet sitesinden takip etmeleri ya da telefon ile bilgi almaları gerekmektedir. Ücretli öğretmenlik başvuru koşulları ve tarihleri her Milli Eğitim Müdürlüğünde farklılık arz edebilir. Örnek olarak. Aşağıdan 2014 2015 Ücretli Öğretmenlik başvuru koşullarına ve başvuru esnasında istenecek belgelere göz atabilirsiniz.

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 16 Ağustos Tarihi İtibariyle Birçok İl ve İlçe MEM’de Başlar.

2013-2014 ÖĞRETİM YILI

EKDERS ÜCRETLİ GEÇİCİ ÖĞRETMENLİK

BAŞVURUSUNDA İSTENECEK BELGELER1- Ücretli Öğretmenlik İçin Başvuru Dilekçesi

(Müdürlüğümüzce hazırlanmış örneğe uygun olarak ilgili tarafından doldurularak imzalanacaktır.)

(Bu belgenin örneğini müdürlüğümüz http://soke.meb.gov.tr adlı web sitesinden alabilirsiniz.)2- Diploma (yada mezuniyet belgesi) Aslı veya Onaylı Örneği.

( Başvuru sırasında aslının getirilmesi halinde mezuniyet belgesi onay işlemi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılabilecektir.)

Varsa yüksek lisans, öğretmenlik formasyon belgesi, sertifika vb. diğer belgeler de onaylatılarak eklenecektir.3- Sabıka Kaydı Beyanı

(Bu belgenin örneğini müdürlüğümüz http://soke.meb.gov.tr adlı web sitesinden alabilirsiniz.)4- Sağlık Durumu Beyanı

(Bu belgenin örneğini müdürlüğümüz http://soke.meb.gov.tr adlı web sitesinden alabilirsiniz.)5- Nufüs Cüzdanı Fotokopisi.

(TC. kimlik no yazılı olması zorunludur.)AÇIKLAMALAR1-Tüm belgelerin son 6 ay içinde alınmış olması gereklidir. Belgeleri eksik ve yanlış olanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

2-Tüm Resmi iletişim dilekçenizde yazılmış ev telefonunuzla yapılacaktır.

3- Görevlendirme sonuçları adaylara yazılı olarak bildirilmeyecek, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait http://soke.meb.gov.tr adresindeki web sitesi ana sayfasında yayınlanacaktır.

BAŞVURU SÜRESİ – YERİ
Alıntı:ogretmendiyari
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Öğretmenlik alan bilgisi sınavı örnek sorular Admin 0 1,030 02-27-2013, Saat:09:55 PM
Son Yorum: AdminKonu Açıklaması

Şu anda Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 dosyasını inceliyorsunuz. Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 dokümanını sitemizden ücretsiz ve üye olmadan indirebilirsiniz. Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 dokümanı 02-27-2013, Saat:09:55 PM tarihinde sitemize eklenmiştir. Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 dosyası sitemize gönderilmiş ve site yöneticileri tarafından egitimdeposu.net sitemize eklenmiştir. Gönderen kısmı belirtilmemiş dosyalar sitemizde alıntıdır. Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 dokümanı her sene güncellenecektir. Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 indir, Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 yükle, Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Tarihleri ve Koşulları 2014 örneğiHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Yukarı Git
İletişim | Eğitim Deposu | | Arşiv | RSS Beslemesi